najczęściej zadawane pytania

Urządzenie AWIA LC jest wyposażone w kartę pamięci, która magazynuje rekordy i przesyła je do centrum nadzoru po odzyskaniu zasięgu sieci GSM.

Odp. Ceny ustalamy indywidualnie dla każdego klienta. Podczas wyceny bierzemy pod uwagę ilość pojazdów oraz ich konfigurację (sondy, przepływomierze).

Odp. Sondy pozwalają na precyzyjny pomiar ilości paliwa w zbiorniku z dokładnością do 1%.

Odp. Sondy są kalibrowane indywidualnie po instalacji w zbiorniku, co eliminuje możliwość wystąpienia błędnych pomiarów.

Koszt abonamentu zawiera dostęp do aplikacji oraz transmisję danych. Klient nie ponosi dodatkowych opłat związanych z utrzymaniem serwerów – wszystkie dane są szyfrowane i przechowywane są na serwerach Ente Sp. z o.o.

Dokładność odpowiada standardom: 2,5m CEP; 5m SEP.

Urządzenie AWIA LC jest wyposażone w akumulator zasilania awaryjnego, który pozwala na bezawaryjną pracę systemu przez wiele godzin po utracie źródła zasilania. Dodatkowo system informuje użytkownika o utracie zasilania zewnętrznego, co pozwala na szybką interwencję w przypadku takiego zajścia.

Dysponujemy 24 godzinnym serwisem, dzięki czemu po otrzymaniu informacji o awarii, wysyłana jest grupa serwisowa w celu usunięcia usterki.

Wdrożenie systemu redukuje koszty utrzymania floty poprzez ciągłą kontrolę zużycia paliwa oraz nieprawidłowych czynności wykonywanych na pojazdach (monitorowanie poza eksploatacyjnych ubytków paliwa, kontrola obrotów silnika, prędkości chwilowej, bieżące monitorowanie położenia pojazdu oraz analiza historyczna przebytych tras i postojów).